- enkelt
- universell
- kan også brukes som sete
- kan lastes opp til maks. 100 kg
- inkludert sekk
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920302
| Bredde i cm: | 64 cm |
| Dybde i cm: | 64 cm |
| Setehøyde: | 38 cm |
| Motstandsdyktighet: | 100 kg |
| Vekt i kilo: | 3 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 49 cm |
| Pakningshøyde: | 64 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 7 cm |
| farge: | svart |
9101083
910096
Tilgjengelig i løpet av 2 - 3 måneder
94083
929078
929077
92500
91711
915925
915920
910098
83494
820483
64302
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
64136
64051
47154
9105497
53425


