- 2 adet bardaklık/sıkıştırılmış başlık
- çanta dahil
- Çok sağlam bir çelik çerçeve ile
- Tek elle açılıp katlanmış
dahil KDV artı teslimat ücreti
- Ürün No.: 920293
Renk: siyah
Boyutlar: koltuk G 57 x D 50 x Y 49cm / toplam G 105 x D 60 x Y 105cm
Ambalaj boyutu: 104 x Ø17cm
Ağırlık: yaklaşık 4,5 kg
| Cm Genişlik: | 105 cm |
| Cm cinsinden yükseklik: | 105 cm |
| Cm derinlik: | 50 cm |
| koltuk genişliği: | 57 cm |
| Koltuk yüksekliği: | 49 cm |
| Koltuk derinliği: | 50 cm |
| Sırt yüksekliği cm: | 56 cm |
| Dayanıklılık: | 180 kg |
| Kilogram cinsinden ağırlık: | 4.5 kg |
| Paket boyutu genişliği: | 17 cm |
| Paket boyutu yüksekliği: | 104 cm |
| Paket boyutu derinliği: | 17 cm |
| malzeme çerçevesi: | Çelik |
| renk: | siyah |
| Çerçeve rengi: | Gümüş |
| cep: | evet |
9105497
M936551
91025
942000
9105474
80286
941071
915929
500850
936280
92954
92649
92303
82027
820181






