- Eksklusivt grå flekkete stoff
- komfortabel sittestilling med 4-veis justerbar ryggstøtte
- veldig liten pakningsstørrelse
- aluminium ramme
- inkludert transportpose
- Armlener i mørkt tre
- lastbar opp til 100 kg
- fra FERIE TRAVEL-serien
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 920311
| Bredde i cm: | 60 cm |
| Høyde i cm: | 109 cm |
| Dybde i cm: | 68 cm |
| Setebredde: | 48 cm |
| Setehøyde: | 42 cm |
| Setedybde: | 45 cm |
| Rygghøyde i cm: | 67 cm |
| Motstandsdyktighet: | 100 kg |
| Vekt i kilo: | 4.8 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 28 cm |
| Pakningshøyde: | 90 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 15 cm |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | grå |
| fargeramme: | Sølv |
| lomme: | Ja |
Notwendiges Zubehör
Anbefalt tilbehør
920312
92481
920312
910573
9105491
920317
9105497
929607
929605
834873
706622
462584
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
926874
925852
92307
915111
91511
910164
66332
663079
66307
64303
462581
46238
19245
90687






