- Elegant och modern montering
- 40 mm totalhöjd
- Lämplig för installation i diskbänkar med glasluckor
- Artikel nr.: 630601
Gerader, schwenkbarer Metallauslauf. Mit Schalter. Bohrung 27 mm Durchmesser. Geklappt unter 40... mer
Gerader, schwenkbarer Metallauslauf. Mit Schalter. Bohrung 27 mm Durchmesser. Geklappt unter 40 mm hoch. Chrom.
- 1 enhandsmixer
| Höjd i mm: | 240 mm |
| Vändområde: | 90 ° |
| förbindelse: | 10 mm slang |
| Slanglängd i cm: | 60 cm |
| Kopplingskapacitet max.: | 4 A |
| avstängningstryck (bar): | 3 bar |
| borrning: | Ø 27 mm |
| Vikt: | 160 g |
| färg: | Krom |
Relaterade länkar "EHM Trend chrom m. Schalter,SB"
Omdömen
0
Läsa, skriva och diskutera omdömen... mer
Kundrecensioner för "EHM Trend chrom m. Schalter,SB"
Skriva omdöme
13862
650070
Innehåll
5 Stck.
(0,66 €
* / 1 Stck.)
3,30 €
*
I lager
I lager
62033
0,55 €
*
Slut i lager, kan beställas
Tillfälligt slut i lager, kan beställas
322730
Innehåll
10 lfm
(1,37 €
* / 1 lfm)
13,70 €
*
I lager
I lager
F
A
G
81340
8,20 €
*
Slut i lager, kan beställas
Tillgänglig inom ca. 2 veckor
Tillgänglig inom ca. 2 veckor
Tillfälligt slut i lager, kan beställas
75307
42,50 €
*
Slut i lager, kan beställas
Tillgänglig inom ca. 2 veckor
Tillgänglig inom ca. 2 veckor
Tillfälligt slut i lager, kan beställas

