
- Artikel nr.: E8078
Höhe: 125 mm. Ø: 50 mm. Schlauchlänge: 1500 mm. mer
Höhe: 125 mm. Ø: 50 mm. Schlauchlänge: 1500 mm.
| Höjd i mm: | 125 mm |
| Utloppslängd: | 150 mm |
| förbindelse: | 10 mm slang |
| Tråd: | 1" |
| Trådlängd: | 30 mm |
| Slanglängd i cm: | 150 cm |
| avstängningstryck (bar): | 3 bar |
| borrning: | Ø 33 mm |
| färg: | Högglansig krom |
| material: | plast |
Relaterade länkar "Einhebelmischer ROMA chrom 10mm ausziehbare Hebeldusche"
Omdömen
0
Läsa, skriva och diskutera omdömen... mer
Kundrecensioner för "Einhebelmischer ROMA chrom 10mm ausziehbare Hebeldusche"
Skriva omdöme
2913
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
65340
41,40 €
*
Slut i lager, kan beställas
Tillgänglig inom ca. 2 veckor
Tillgänglig inom ca. 2 veckor
Tillfälligt slut i lager, kan beställas
F
A
G
83243
21,70 €
*
I lager
I lager